TABLICE
ZNAKI BHP, PPOŻ, INSTRUKCJE

Mój Dom Bis

PRODUCENT
TABLIC, ZNAKÓW, OZNAKOWAŃ

Dzienniki budowy


 

Mój DoM Bis - Oferta » Dzienniki budowy

  • DZIENNIK BUDOWY DB/A

32 strony, format A-4, 16 oryginałów i 16 perforowanych kopii, okładka lakierowana chroniąca przed zabrudzeniem. Dziennik opracowany głównie dla budownictwa jednorodzinnego. Wykonanie jak i dane w nim zawarte zgodne z wymogami Ministra Infrastruktury.
 

  • DZIENNIK BUDOWY DB/C

16stron, format A-4, 8 oryginałów i 8 perforowanych kopii, okładka lakierowana chroniąca przed zabrudzeniem. Dziennik opracowany głównie dla małych inwestycji i rozbiórek. Wykonanie jak i dane w nim zawarte zgodne z wymogami Ministra Infrastruktury.
 

  • DZIENNIK BUDOWY DB/D

8 stron, format A-4, 4 oryginały i 4 perforowane kopie, okładka lakierowana chroniąca przed zabrudzeniem. Dziennik opracowany głównie dla mikroinwestycji, robót rozbiórkowych, montażowych i specjalnych. Wykonanie jak i dane w nim zawarte zgodne z wymogami Ministra Infrastruktury.

 

  • DZIENNIK BUDOWY DB/B

60 stron, format A4, 30 oryginałów i 30 perforowanych kopii, okładka lakierowana chroniąca przed zabrudzeniem. Dziennik opracowany głównie dla dużych inwestycji. Wykonanie jak i dane w nim zawarte zgodne z wymogami Ministra Infrastruktury.

 

KAŻDY RODZAJ DZIENNIKA WYSTĘPUJE W WERSJI POD KALKĘ JAK RÓWNIEŻ W WERSJI SAMOKOPIUJĄCEJ.